21 | 01 | 2020
Moutain Car – opravdový offroad
Napsal uživatel Miroslav Supalek   
Pátek, 23 Květen 2008 22:01

Jezdit jen tak po silnici nebo dokonce po okruhu může být zábava, ale časem to zevšední. V té chvíli je na čase vyměnit svůj vůz za ten s pohonem všech čtyř kol a vyrazit do terénu.

Zde budete mít jeden prozaický úkol – dorazit do cíle. Avšak nevede k němu žádná cesta, žádné dopravní značky vám neukazují směr, a tak je jen a jen na vás, jak se se všemi nástrahami terénu poperete.

A že jich není málo: některá stoupání se nedají vyjet nebo při nich horzí nebezpečí převrácení, prudké sjezdy dokáží z auta udělat neřízenou střelu a nyní – zlatý hřeb večera – nejrůznější propasti, přes něž nevedou mosty.

Proto je nutné je přeskočit. Místa na pořádné rozjetí je však všude okolo zoufale málo, a proto přijde ke slovu takzvané nitro, s nímž můžete dosáhnou vskutku obdivuhodné akcelerace.

Při bližším zkoumání hry bychom našli i jisté nedostatky, kupříkladu jednotlivá auta od sebe mohla být více funkčně odlišená, v trojrozměrném prostoru zase občas kamera nepracuje tak, jak by hráč pokračoval. Ale vzhledem k tomu, že se o zábavu na nějak extra dlouhý čas nejedná, to můžeme s klidem přehlédnout.

 

DOWNLOAD, homepage, 20 MB

 

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 14 
TOPlist