18 | 11 | 2019
Quadrax IV – logická klasika
Napsal uživatel Miroslav Supalek   
Pondělí, 02 Červen 2008 16:23

Název hry Quadrax nebude určitě neznámý nikomu, kdo má jen trochu v oblibě žánr logických her. Nyní zde máme jeho čtvrté pokračování, které se svým předchůdcům minimálně vyrovnává.

Quadrax nebo také jeho varianta s názvem Berušky patří mezi stálice freewarové scény v oblasti logických her a každý příznivce tohoto žánru o nich musel minimálně slyšet. Kořeny této zábavy zabíhají dokonce až do éry osmibitů, ale myšlenka je zde stále táž.

Ovládáte malé postavičky, které musíte provést bludištěm bezpečně až do konce. Platí zde samozřejmě fyzikální zákony, další překážky spočívají v různých přepínačích, které je třeba stisknout nebo trvale zatížit, v objektech, s nimiž můžete podle určitých pravidel pohybovat, dále tu máme jeřáby, propadla, teleporty a mnoho dalšího. V té správné kombinaci se to stane tolik kýženou potravou pro vaše mozkové závity.

K dispozici je celkem devadesát levelů, které už brzy po začátku vykazují poměrně vysokou úroveň obtížnosti. Hra tak přemýšlení chtivé pařany uspokojí na dostatečně dlouhou dobu.

DOWNLOAD, homepage, 25.3 MB

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 9 
TOPlist